L'académie Beauxbatons

Harika Büyücüler İçin Harika Asalar Hava Durumu:Güneşli
 
AnasayfaPortalliGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 
 

 ~ Öğrenci Alımları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Zınovia La'Zui Zcfielder
Karanlık Sanatlara Karsı Savunma Profesörü
Karanlık Sanatlara Karsı Savunma Profesörü
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 12
Kayıt tarihi : 02/07/08

MesajKonu: ~ Öğrenci Alımları   Çarş. Tem. 02, 2008 7:20 am

~ Ad , Soyad :
~ Yaş : ( 13 olmak zorunda )
~ Fiziksel Portre :
~ Belirgin Özellikler : ( En az 5 adet )
~ İstediğiniz Bina :


Formu doldurup aşağıya başvurunuz..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Mstislava I. Conchita
~Gourpelgue 1. Sınıf~
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 9
Kayıt tarihi : 02/07/08

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Çarş. Tem. 02, 2008 10:03 am

~ Ad , Soyad : Mstislava Iraida Conchita
~ Yaş : 13
~ Fiziksel Portre : Uzun, siyah saçları ışığın etkisiyle genellikle mavimsi görünür. Saçıyla uyumlu olan buz mavisi gözleri dağınık saçlarının arkasında hoş ve derin bir etki bırakır. Yaşıtlarına göre kısa boylu olsa da düzgün bir fiziği vardır ve zayıftır. Kıyafet giyiminde siyah tonlarını seçen kız zarif ve asil görünür.
~ Belirgin Özellikler : İnsanlar üzerinde ilk bakışta olumlu bir etki yaratsa da kendi hakkında düşünülenleri çabucak değiştirebilecek bir yapısı vardır. Görünüşünün sevimliliğinin aksine sert ve kendinden emin davranışları etkileyici bir zıtlık taşır. Kişiliği zayıf olan Mstislava bu özelliğini dışarıya belli ettirmeden tüm asilliğiyle saflığını örter. Zekidir, büyük bir öğrenme arzusu vardır. Evlerindeki büyük kütüphanelerinden neredeyse hiç çıkmamış, bütün kitapları okumuştur. İksirlere ve tılsımlara merak duyar. Küçüklüğünden beri değerli taşları toplamış ve taşlarla ilgili pek çok bilgisi olmuştur. Fazla kibirli ve kendini beğenmişlerden nefret eder, onların davranışları karşısında ezilmez. Söylenen lafın altında kalmaz, her söze verecek cevabı daima vardır. Sabırsız olan kişiliği uzun süren sorumluluklar karşısında dayanamaz. Sinirlendiği zamanlar güçlü gibi görünse de incindiğinde melankolik bir hava ruhuna egemen olur. Böyle zamanlarda ona yaklaşmamak en iyisidir. Herkesin eşit olduğuna inanan adaletli bir yapısı vardır.
~ İstediğiniz Bina : Gourpelgue
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Gwéldia Péersi Amélia
~Akademi Müdiresi&İksir Profesörü~
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Kayıt tarihi : 27/02/07

Özellikler
Büyü Gücü:
500000/500000  (500000/500000)
Galleon:
10000/10000  (10000/10000)
Kişisel: Beauxbatons Profesörü

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Çarş. Tem. 02, 2008 11:56 am

Gourpelgue
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrette Séraphin
~Queuedepaon 1.Sınıf~
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 1
Kayıt tarihi : 04/07/08

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Cuma Tem. 04, 2008 5:55 am

~ Ad , Soyad : Pierrette Séraphin
~ Yaş : 13
~ Fiziksel Portre : Pierette yaşıtlarına göre oldukça uzun boyludur ve geniş omuzlarla iri kemiklere sahiptir. Ten rengi oldukça beyaz olup yüzünde zaman zaman belirip kaybolan belli belirsiz çillere sahiptir. Düz saçları turuncuya çalan açık bir kızıl renginde olup beline kadar dümdüz bir şekilde uzanmaktadır. Gözleriyse doğduktan kısa bir süre sonra dünyaya ilk defa baktığında babasının kucağında olan Pierette, ismini bu iri mavi inci gibi gözler sayesinde almıştır. -Simone Simons, kullanan olmasın.-
~ Belirgin Özellikler : Yaşına göre olgun ve ağırbaşlı olmuştur her zaman Pierette. İnsanlar onun çekingen ve sıkıcı olduğunu düşünürken, o sadece gerektiği zaman konuşmayı sever ve öne atılmaktan nefret eder. Bakışları büyüleyicidir ve delip geçer. Çok az insan onun bakışlarının altındaki sevecenliği keşfedebilir ve gerçek sıcaklığını görebilir. Üzerinde her zaman bir kalkan vardır sanki, insanlara kolay kolay yaklaşmadığı gibi onlara bu izni de kolay kolay vermez. Ses tonu yumuşacıktır, etkileyici ama kısıktır. Dinlemeyi bilene güzel bir ezgi gibi gelir. Kolay kolaygazagelmez, istediğiniz kadar hakaret etseniz de önemsemez o bunu. Alçakgönüllüdür, övgüleriniz onu belli ettiğinden fazla memnun etse de soğuk ve büyük burunlu görünümünün altında kalır bu. Yine de samimiyetinizi inandırmanız zordur. Dürüstlüğe ve doğallığa öyle çok önem verir ki... Gülümsemesi nadir görünse de içtendir bu yüzden, diğer tüm hareketleri gibi. Patavatsızdır, eğer gerçeği kaldıramayacak bir yapınız varsa asla onafikrini sormamalısınız. Pierette ne için olursa olsun gerçeği en ufak şekilde çarpıtmaz, dosdoğru aklından ve kalbinden geçeni yansıtır karşısındakine. Zayıf insanlara karşı bir zaafıvardır, kimseye göstermediği yakınlığı onlara gösterir, dayanamaz çünkü. Hafızası çok kuvvetlidir, kendisine yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz. Annesinin ailesinden geçen bir özellik de doğa tutkunluğudur. Çeşit çeşit bitkiler besler, hayvanlarla iç içedir hep ama onun için özel olan tek hayvan küçük siyah kedisi Simon'dır. Bu erkek kediyi babası okula başladığı yıl hediye etmiştir, yanından hemen hemen hiç ayırmaz.


~ İstediğiniz Bina : Queuedepaon

Bunu okyan herkese not: Bu kartı tamamen kendim yazdım. Bu karttan herhangi bir şeyi kopyalayamaz ve herhangi bir şeyden esinlenemezsiniz. Hırsızlık suçtur ve gereken işlem yapılır emin olabilirsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Gwéldia Péersi Amélia
~Akademi Müdiresi&İksir Profesörü~
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Kayıt tarihi : 27/02/07

Özellikler
Büyü Gücü:
500000/500000  (500000/500000)
Galleon:
10000/10000  (10000/10000)
Kişisel: Beauxbatons Profesörü

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Cuma Tem. 04, 2008 7:06 am

Queuedepaon
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Euriel Jamie d'Estaign
~Queuedepaon 1.Sınıf~
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi : 06/07/08

Özellikler
Büyü Gücü:
500/500  (500/500)
Galleon:
10000/10000  (10000/10000)
Kişisel:

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Paz Tem. 06, 2008 2:03 pm

~ Ad , Soyad : Euriel Jamie d'Estaign
~ Yaş : 13
~ Fiziksel Portre : İnsanı karanlık kuytulara, adressiz sokaklara, netameli köşe başlarına sürükleyecek kadar güzel ve tehlikelidir… Her zaman ırkının bütün güzelliklerini yansıttığının farkında değilmiş gibi durur. Omuzlara dökülmüş parlak ve kıvrımlı saçlar, beyaz ve güzel bir yüz, insanın içine huzur veren iri, buğulu gözler… En dikkat çekici yanı budur; gözlerindeki yoğunluktur. Koyu mavi, yeşil karışımı olan bu gözler dimdik, bir maymununki kadar delici bakışlara sahiptir. Derin, tatlı, etkileyici, değişik bir bakıştır çünkü onunki... Parlak, berrak gözlerinden tüm duygularını yansıtabilir. Öyle ki üzgün olup olmadığını anlayabilirsiniz gözlerinden ya da içini okuyabilirsiniz abartırsak. Bu bakışlar göz alıcı bir beyazlıktaki göz aklarıyla daha da belirginleşir. Sanki insan gözü değillerdir. Yüzünde her türlü duygudan arınmış bir maske var gibidir ve bu yüzün çok nadir olarak somurttuğu hemen anlaşılır. Annesine benzediği söylenir ki, fiziğini ondan almıştır. Sadece fiziği değil, sevimli yüzünü de… Kumral saçları, güneşe çıktığı zaman tıpkı babasınınki gibi hafif kızılımsı olabilir. Parlak, kıvrımlı, ipeksi saçlarına fazlasıyla düşkündür. Gür saçlarını yandan ayırır. Yandan ayrılmış saçlar kulak hizasına kadar iri dalgalar halinde gelirken, kulak hizasından sonra, aşağıya inildikçe, bu dalgalar azalır ve yavaş yavaş saç düzleşir. Fakat maalesef kitap okurken gözlük takmak zorunda olması onu çileden çıkarır.
~ Belirgin Özellikler :Sevdiklerinizi, o en çok sevdiklerinizi üzememek için bütün duygularınızı gizlemeyi, renklerinizi silebilmeyi, görünmez bir cam kadar şeffaflaşmayı, bu yüzden de sizi görememelerini, hâlbuki o incecik, narin cam gibi kırılganlaşmayı aynı zamanda ve bir gün küçücük bir fiskeyle tuzla buz olabilmeyi, minnacık cam kıymıklarınızın yine yalnızca sizin etinize saplanıp canınızı yakmasını göze alabilir misiniz?
Zekâsı ve sezgileri çok gelişkin birinin, küçücük bir sözün, sıradan bir davranışın arkasındaki nedeni ne kadar çabuk, kolay ve derinden kavradığına şahit oldunuz mu?
Öyleyse, Euriel Jamie d'Estaign'den gerçekten hoşlanırsınız ve mutlaka kendisini tanımak istersiniz.
Karanlık, gizemli ve asi… Bu kelimeler Jamie’yi anlatmaya pek yetmese de, tamamen ona yapışmış kelimelerdir. Özellikle karanlık ve gizem, Jamie’nin ruhunun açıklamasıdır. Ne yapacağı önceden kestirilemez, yanardöner bir kişiliği vardır. Sağı solu belli olmaz. Birkaç dakika önce bir düşünceyi ateşli bir biçimde savunurken; birkaç dakika sonra aksi bir düşünceyi savunabilir. Büyükbabasına göre; Euriel Jamie bir bulmacadır. Kötü olduğu yerde en kötünün de ötesidir, büyüleyicidir, iyi olduğu yerde mükemmeldir. Her şeyi bilir, bildiğini sanır. Kendini dünyanın merkezi sanmaktan çok hoşlanır. Tam anlamıyla melankoliktir. Sosyal biri değildir. Her zaman içine kapalı, başkalarının hayatlarından uzak, kendi hayallerindedir. Fazla ukaladır ve deyim yerindeyse bir buz küpüdür. Etrafında dolananlara karşı tutunduğu kendinden emin tavrı, en ufak bir kusuru başkasının yüzüne çarpan züppeliği onu daha da buz küpü yapar. Hiçbir şeye sıkı sıkı sarılmaz, her şey her an elinden uçup gidecekmiş gibi davranır.

Sevgisini göstermekten hoşlanmayan Jamie, anlaşılmamak için ince bir kibarlığın, asiliğin, asilliğin ve mesafenin gölgesine saklanır. Özgür ve her şeye inanmayacak bir yapıdadır. Ne ailesi ne profesörleri ne de arkadaşları ona izleyeceği yolu gösteremezler. Bütün kurnaz, kişiliği kuvvetli, kişiler gibi kendi seçimlerini kendi yapmak ister. Bir önseziyle büyük büyük sözlerden tiksinir. Başkalarının kendisini etkilemeye çalışmalarından sinirlenmeden fakat küstahça sıyrılır. Yüreğinin derinliklerinde olup bitenleri yakınında ki hiç kimse tamamıyla anlayamaz. O yaşında bile... “Mezarda nasıl yalnız yatacaksam kendi içimde de öyle yalnız yaşayacağım...” der her zaman. Öngörüye annesinden gelen inanılmaz bir yeteneği vardır.Tanrının kusursuz bir hatası olduğunu düşünür. Bir ‘hata’ olmasına rağmen nerede ise etrafında ki herkesin saygısını kazanmayı başarmıştır. Yasak ve kuralları sevmez. Onların çiğnenmek için konulduğunu savunur.

~ İstediğiniz Bina : Queuedepaon
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Gwéldia Péersi Amélia
~Akademi Müdiresi&İksir Profesörü~
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Kayıt tarihi : 27/02/07

Özellikler
Büyü Gücü:
500000/500000  (500000/500000)
Galleon:
10000/10000  (10000/10000)
Kişisel: Beauxbatons Profesörü

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Ptsi Tem. 07, 2008 4:04 am

Queuedepaon
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Rochester Bleu Thespian
Muggle
Muggle
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi : 08/07/08

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Salı Tem. 08, 2008 6:09 am

~ Ad , Soyad : Rochester Bleu Thespian
~ Yaş : 13
~ Fiziksel Portre :
Koyu sarı saçları dalgalıdır ve çok da kısa değildir. Gözleri, açık ve canlı bir mavidir neredeyse oyuncak bebekleri andıran bir renktir bu. Dişleri düzgün, inci beyazıdır. Kemikleri güçlü olduğundan oldukça da sağlamdırlar. Atletik bir yapısı vardır ama çok da kaslı biri olduğu söylenemez. Spora önem verdiğinden dinç bir yapısı vardır. Boyu uzundur. Zaten hayatının tüm dönemlerinde çoğu yaşıtından uzun olmuştur. Sarışınlara özgü beyaz teninden ruh hali çabuk belli olur. Dikkatli bakarsanız her türlü duygusunu yüzünden sökebilirsiniz. Ayrıca yüzü ince, köşelidir. Dudakları geniş ve belirgin dolgunluktadır. Yuvarlağımsı hatları olan kalkık burnu bu yüzü güzel bir şekilde tamamlar. Gözlerinin şekli ise ne badem olarak tasvir edilebilir ne de çekik olarak. İkisinin karışımı da var gibidir. Uzaktan bakıldığında normalde iriymiş ama kısılmış gibi görünür. Bu ona hülyalı bir bakış kazandırmıştır. Kirpikleri oldukça belirgindir. Ancak sarı olmaları bu belirginliği azaltmıştır. Kaşları kalınca ve düzgün bir çizgi halinde gözleri ile uyum sağlar ve kenarları biraz aşağıya doğrudur. Giyim tarzı olarak klasiği tercih etse de yaşı gereği spor tarza yönelmiştir. Renk olarak koyu tonları ve fazla dikkat çekici olmayan renklerin üzerinde dikkat çekici baskıları olan tişörtleri, bol ve askeri tasarımlı olan kotları tercih eder. Özellikle ceplerin geniş olmasını sever. Buna alternatif olarak da gömlek üstüne süveter kazak, ve altına düz ve gene cepleri bol olan kotu tercih etmektedir.

~ Belirgin Özellikler :
Daima garip biri olduğu zannındadır. Biraz alıngan, kıskanç bir yaısı olmasına rağmen bunu belli etmeyecek kadar insanlara saygısı vardır. Kibirli değildir ama gururlu bir yapısı vardır. Salt kendisi ilee iddiaya girildi diye hayatta yapmayı aklından geçiremeyeceği şeyleri yapar. Ama bunun sebebi cesaret değildir. Sadece ve sadece kazanıp karşıdakini yanıltma ve lafını ağzına tıkama hevesindendir. Konuşmayı fazla sevmez tanımadığı ortamlarda. Ama bir ortama ısındı mı gevezeliği tutar ki herkesi deli eder. Çılgın ve aklına eseni yapan biri olduğu söylenemez. Ancak haksızlığa sebep olduğu ya da vadesinin dolduğunu düşündüğü kuralları direk ve simgesel olarak yıktığı çok görülmüştür. Oldukça fazla kardeşe sahip olduğundan çok da şımarık yetiştirilmemiştir aksine daha küçük yaşta olgunlaşmak zorunda kalmıştır. Bu yüzden sorumluluk sahibi biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sahip olduklarına karşı korumacı bir yapısı vardır. Bu onun kıskanç yapısı ile doğrudan alakalıdır. Yani en yakın arakdaşı olarak gördüklerini sonuçları gözünün kestiği kadar savunur ya da kollar. Ancak bu korumacılığın kötü yanı da vardır ki bu kişilerin asla ve asla başkaları ile konumaşmasını, arasının iyi olmasını istemez. Kıskançlığı tuttuğunda kulp bulma ve karalama konusunda doğal bir içgüdüsü harekete geçer. Ders konusunda hırslıdır. Birini geçmekten, öncelik kazanmaktan büyük keyif alır. Ama bunu henüz bir takıntı haline getirmemiştir. Zaten gururu bu tür şeyleri ne kadar istediğini gizlemesine neden olmuştur. Kötü niyetli biri değildir. Ama çok da melek de denemez. Açık görüşlüdür ve kalıpları sevmez. Bu yüzden her bina ile çok iyi anlaşır. Safkan büyücülerin üstün olduğunu düşünse de üstünlüğün daha olgunluk getirmesi gerektiğine ve aynı üstünlüğe sahip olmayan büyücülere karşı bir safkana olduğundan daha fazla tolerans göstermek gerektiğini düşünür. Hele ki söz konusu mugglelar olduğundan onların kendileri gibi kolay bir yaşamları, etkileyici yetenekleri olmadıkları için eksik kaldıklarını dolayısı ile en çok onlara anlayış gerektiğini düşünür. Bu yüzden muggle ile uğraşma taraftarı değidir. Hatta onları korumayı bile düşünmektedir onlara acıdığından. Kötülüğün ve iyiliğin aslında insanın kendi kafasının içinde olduğunun farkındadır. Birine iyilik yaptığını sanırken aslında çok büyük kötülük olarak algılanabileceğinin bilincindedir. İnsanlara, onun kafa yapısına göre davranır. Ve bir insanın hak ettiği gibi yaşadığını çok iyi bilir.

~ İstediğiniz Bina :Gourpelgue


En son Rochester Bleu Thespian tarafından Paz Tem. 13, 2008 5:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Daniel Aaron Devereaux
Muggle
Muggle
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi : 08/07/08

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Salı Tem. 08, 2008 6:57 pm

~ Ad , Soyad : Daniel Aaron Devereaux
~ Yaş : 13
~ Fiziksel Portre : Sevimli bir yüzü, düzgün burnu, ince pembemsi dudakları vardır. Kulakları biraz fazla küçük gibidir ama uzun saçları bunu gizler genelde. Saçları koyu, siyah denilebilevek kadar koyu kahverengidir. Yeşil gözleri, güneşe rağmen açık kalabilmiş teniyle uyum içerisindedir. Orta boylu, çelimsiz sayılabilecek bir vücudu vardır.
~ Belirgin Özellikler : Gizemli bir kişiliği vardır. Çok konuşmayı sevmez ve bu yüzden pek konuşurken göremeyebilirsiniz onu. Fakat muhabbet etmeey başlayınca da susmak bilmez. Her daim hüzünlü bir duruşu, karanlık bakışları vardır. Geldiği yeri asla unutmaz ve geçmişi yad ederek nereden geldiğini hatırlamaktan zevk alır. Her normal erkek gibi kızlara karşı bir zaafı vardır. Çapkın sayılmaz ama bir kızı elde etmesini iyi bilir. Umursamaz tavırları vardır ve oldukça tutarlıdır. En zor anlarda bile soğukkanlılığını korumayı başarabilir. Korumacı bir kişiliği vardır ve centilmen olduğu söylenebilir. Spor yapmayı sever ve bazı sabahlar, fırsat buldukça koşar. Dışarıdan soğuk gibi görünür, öyle görünmek ister. Kİmsenin iç dünyasına inip gerçek Dan ile bağ kurmasını istemez.
~ İstediğiniz Bina : Boisdicerf
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Océane Melody D'quaréd
Muggle
Muggle
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 1
Kayıt tarihi : 11/07/08

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Cuma Tem. 11, 2008 8:17 pm

~ Ad , Soyad : Océane D'arcy Melody D'quaréd
~ Yaş : 13
~ Fiziksel Portre : Dış görünüşü onu masum gibi gösterir. Her zaman şirin, çekici, güzel ve masum görünür. Ama içinde aklından planlar geçen kurnaz bir şeytan yatmaktadır. Kalçasına yakın bir yerlerde, zifiri karanlık gibi uzun siyah saçları insanlara ' siyah saçlı Rapunzel ' i anımsatır. Göz kapaklarının ortalarına kadar uzanan kahküllleri, onun yanında, üç kat kahkülü vardır. Kahkülünün uzun olması onun için bir avantajdır. Kimi zaman insanların gözlerine bakmak istemez, gerçekleri görmelerine izin vermek istemez. Çünkü adı gibi, okyanus mavisi gözleri, bazen içinden geçen her şeyi dışa akıtır. Kimi zaman göz yaşı, kimi zaman bir bakış... Teni her zaman ölü gibi beyazdır. İnce yapılı, uzun boylu oldukça çekici ve güzel bir kızdır. Yaşam tarzında ' Visual Kei ' den etkilendiği için oldukça değişiktir. Birbiriyle uyumlu ancak değişik kıyafetler giyer. Arada sırada saçlarının arasına turuncu, yeşil mavi gibi değişik renklerde boya atar. Bazen değişik renkler de olur. Turkuaz, şarap kırmızısı, buz mavisi gibi. Giyiniş tarzı ise oldukça değişiktir yaşına göre. Kimi zaman dar paça siyah pantolon üzerine, altından saçında ne renk varsa o renk tül sarkan etek ( her zaman istediği kıyafeti bulabilir ), üzerine siyah bir bluz giyer. Kimi zaman hiç akla gelmeyecek şeyleri... Yolda gördüğünüzde dönüp ikinci kez bakacağınız bir görünüme sahiptir. Sol elinin sırasıyla işaret, orta ve yüzük parmağında ' 9, 3, 0 ' dövmeleri vardır. Sağ dirseğinin iç tarafında romen rakamlarıyla sekiz [ VIII ] dövmesi vardır. Ayrıca üç tane dudağında bir tane sol kaşında, beş tane sol kulağında, altı tane de sağ kulağında piercing'i vardır. Ama asla hepsini aynı gün takmaz. Bu nedenle bir kez görüldüğünde, kesinlikle akılda kalıcı, çarpıcı ve güzel bir görünümü vardır.
~ Belirgin Özellikler : Değişik davranışları vardır. Dengesiz biridir. Kimi zaman çok canlı kimi zaman tek kelime çıkmayacak kadar suskundur. ' Baskıya boyun eğmeyeceğim ' felsefesidir. Asla başkasının sözünde durmaz, başkalarını kullanır. Bencildir, oldukça çabuk sinirlenir. Bir kere karar verdiğinde onu geri çevirmek imkansızdır. En zor olaylardan kolayca kurtulablilir. Tabii ki kurnazlığı ve fırsatçılığıyla... Söz konusu mugglelar olursa, midesini büyük bir bulantı kaplar. Muggleları pislik olarak görür, ve onlarsız bir dünya, Océane için daha idealdir. Mugglelar onun için büyü yapamayan, düşünemeyen şapşal yaratıklardır. Kendini her zaman onlardan üstün görmüştür. Her zaman için bir hedefi vardır. Kararlı ve hakimdir. Ancak işleri açık açığa yapmaz... İçindeki karanlıkan, sessizce hiç belli etmeden halleder. Başkalarının lider olmasına izin verir. Onlara akıl vererek, onları piyonu gibi kullanır. Böylece hem işini halleder, hem ona zarar gelmez. Bu nedenle oldukça kurnazdır. Her türlü olaydan yararlanmayı bilir. Çok etkileyici bir konuşmaya sahiptir. İnsanları istediği şeyi yaptırmaya zorlayablir. Onları kolayca kandırıp, istediği şeye inandırabilir.
~ İstediğiniz Bina : Queuedepaon
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Caroline Karnelblood
Muggle
Muggle
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Yaş : 26
Kayıt tarihi : 17/06/10

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Perş. Haz. 17, 2010 5:21 am

~ Ad , Soyad : Caroline Karnelblood
~ Yaş : ( 13 olmak zorunda ) 13
~ Fiziksel Portre : Kahverengi uzun ve parlak saçlarım var. Gözlerim yeşildir. Olması gerektiği kadar beyaz bir tene sahibim. 1.62 boyunda 55 kiloyum. Havanın sıcaklığına göre ortaya çıkan çillerim vardır ancak bunlar pek belli değildir. Yanaklarımın kızarması bunları genelde geride bırakır. Her zaman için utanmaktan değilde havanın sıcaklığından dolayı hep kızarırım. Gözlerimi genelde herkes beğenir. dış görünüşümle fazla uğraşmam. Saçlarım uzun olsa da bakımını yaptıktan sonra hiç uğraşmadan ya toplarım yada öylesine açık bırakırım. Fiziken dayanıksız gibi görünsemde dayanıklıyımdır aslında. Kolay pes etmem ve fiziksel darbelerden pek çekinmem. Ancak bunların verdiği hasar cildimde uzun süre kaybolmaz nedense. Bir muggle doğumlu olduğum için, muggle gibi büyütüldüm ve el ile ilgili şeylerde becerikliyimdir. Elim çabuktur.
~ Belirgin Özellikler : ( En az 5 adet ) Daha önce de dediğim gibi muggle gibi yetiştirildiğimden, mugglelarla iyi geçinirim. İnsanları büyücü- muggle diye ayırmaktansa insan olarak görürüm. Oldukça inatçıyımdır. Ders konusunda fazla hırslı değilimdir. Öğrenmem gerekn şeyler varsa öğrenirim. Ancak bazı şeyler özel olarak ilgimi çeker. Ki bunlara tüm vaktimi ayırabilirim. Özellikle de iksirler ve quidditch. Ailemde bir tek öz amcam Orlando büyücüdür. Ailem bunu öğrendiğinde onunla fazla samimi olmadı. Ancak cadı olduğum bilindiğinden ailem artık bana da eskisi gibi davranmamakta ve ben de amcama daha yakınım. Amcamın Quidditch hakemi olmasından dolayı quidditche büyük birr sevgim var. Karısı Miranda ise st. Mungo yani Londra'da şifacı - Onlar Londra'da yaşıyorlar- Onun sayesinde şimdiden bir kaç iksiri ezbere yapabiliyorum. Onun dışında sevecen bir insan gibi görünürüm. Konuşmayı, birşeyler aktarmayı severim. Sevdiklerim konusunda çok duyarlıyımdır. Biraz da pervasızım galiba. Ama bu da gene sevdiğim kişiler için yaptıklarımdan kaynaklanıyor. Duygusal konularda nedense herşeye olduğum gibi bu kadar rahat değilim. Utanırım ve herşeyin bir anda çevremde olup bitmesini isterim. Bağlı olduğum şeylere fazlasıyla sadığımdır.
~ İstediğiniz Bina : Bolsdecerf
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
CounteS
Muggle
Muggle
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 4
Kayıt tarihi : 02/07/10

Özellikler
Büyü Gücü:
500/500  (500/500)
Galleon:
10000/10000  (10000/10000)
Kişisel: 1. Sınıf Öğrencisi

MesajKonu: Geri: ~ Öğrenci Alımları   Cuma Tem. 02, 2010 8:20 am

~ Ad , Soyad : Countes

~ Yaş :13

~ Fiziksel Portre : Boyu pek uzun değildir . Omuz hizasında kumral saçları vardır. Gökleri bile kıskandıracak cinsten mavi gözleri vardır. Ten rengiyle birleşen kırmızı dudakları insanları etkileyecek en büyük silahıdır. Mısır tanesi büyüklüğündeki beyaz dişleri onu sevimli kılar. Gözleri sevgi ve gizemle bakar. Gülüşüyle onun büyüsüne kapılabilirsiniz

~ Belirgin Özellikler : Dıştan soğuk ve çegingen tavırlarıyla dikkat çeker. Ama o sevecen , zeki ve aşırı duygusaldır. Bu onu güçsüz kılan en büyük yanlarından biridir. Pek fazla arkadaşı yoktur. zor ve karmaşık olaylar hep ona merak uyandırmıştır. İnsanları kolay tanıyabilme yanı oldukça gelişmiştir. Her zaman sevginin en büyük sihir olduğuna inanmıştır. Kendinde Güvendiği iki özelliği onu diğer insanlardan üstün kılar . Biri herkezden farklı kalbi , diğeri ise öldürücü zekası ...Güvendiği kişileri hayatının atardamarlarından biri yapar. Asildir bu yüzden babası adını soylu bir kadın olan Countes koymuştur bu yönünü her zaman korur.
İdolü yoktur çünkü kimse mükemmel değildir Countes için..

~ İstediğiniz Bina : Queuedepaon
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
~ Öğrenci Alımları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animagus & Kurtadam Alımları
» `Mitoloji Dersi; Ders Alımları´
» Boleyn Ailesi Alımları

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
L'académie Beauxbatons :: Başlangıç Alanı-
Buraya geçin: